قوانین و مقررات سایت

شرایط و قوانین استفاده از خدمات گروه آموزش تجارت کریم رسولی دات کام:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات گروه آموزش تجارت کریم رسولی دات کام به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت گروه آموزش تجارت کریم رسولی دات کام و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین گروه آموزش تجارت کریم رسولی دات کام از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های گروه آموزش تجارت کریم رسولی دات کام منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات گروه آموزش تجارت کریم رسولی دات کام تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات گروه آموزش تجارت کریم رسولی دات کام اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات گروه آموزش تجارت کریم رسولی دات کام استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به گروه آموزش تجارت کریم رسولی دات کام ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که گروه آموزش تجارت کریم رسولی دات کام به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد گروه آموزش تجارت کریم رسولی دات کام برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه گروه آموزش تجارت کریم رسولی دات کام را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که ۰۹۱۲۲۲۷۹۱۶۷ تنها شماره‌ای  است که گروه آموزش تجارت کریم رسولی دات کام از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان گروه آموزش تجارت کریم رسولی دات کام، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام گروه آموزش تجارت کریم رسولی دات کام است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  chamanara.rasouli@gmail.com اطلاع دهید. همچنین ۰۹۱۲۲۲۷۹۱۶۷ ، سامانه ارسال پیامک است که اطلاعات جدید و به روز شده گروه آموزش تجارت کریم رسولی دات کام را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

فرایند خرید از سایت توسط کاربر

– بازدید از محصولات و خدمات ارائه شده در فروشگاه

۱ – روی محصول دلخواه کلیک میکنید

۲- اطلاعات مورد نیاز را پر میکنید  سپس روی خرید -افزودن به سبد خرید کلیک میکنید

۳- روی خرید کلیک میکنید  سپس پرداخت  برای محصولات رایگان

۴- تایید پرداخت

۵- و در نهایت در پایین صفحه محصول خود را دریافت یا دانلود محصول و مطالب مربوطه از وبسایت
۶-  برای محصولات دارای قیمت پس از پرداخت مبلغ تعیین شده (یا اعمال تخفیف)ارسال  کد رمز گشایی محصول و  ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌ صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر

۷- مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده جهت ثبت سفارش برعهده مشتری می باشد.
تبصره ۱- پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

گروه آموزش تجارت کریم رسولی دات کام به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
گروه آموزش تجارت کریم رسولی دات کام متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت گروه آموزش تجارت کریم رسولی دات کام، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات گروه آموزش تجارت کریم رسولی دات کام، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط گروه آموزش تجارت کریم رسولی دات کام جزئی از اموال گروه آموزش تجارت کریم رسولی دات کام محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار گروه آموزش تجارت کریم رسولی دات کام است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای گروه آموزش تجارت کریم رسولی دات کام محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش سفارش:

گروه آموزش تجارت کریم رسولی دات کام به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد اما از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸ بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری  سئوالات وجو دارد.
کلیه محصولات دانلودی در سایت کریم رسولی دات کام  پس از سفارش به وسیله ارسال کد باز گشایی سفارش از طریق ایمیل ویا از طریق پیام کوتاه، اطلاع رسانی میگردد گروه آموزش تجارت کریم رسولی دات کام همواره در ارائه کلیه محصولات دیجیتال خود، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید.
گروه آموزش تجارت کریم رسولی دات کام مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی بدون اطلاع قبلی، برای گروه آموزش تجارت کریم رسولی دات کام محفوظ است.

تهیه پشتیبان اطلاعات کاربر:

گروه آموزش تجارت کریم رسولی دات کام از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، (Backup) تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند .

تمام تلاش ما ارائه خدمات بهتر و منظم به کاربران عزیز گروه آموزش تجارت کریم رسولی دات کام می باشد. پس خواهشمند است با رعایت موارد فوق ما را در ارائه خدمات بهتر یاری فرمائید .